No Image Available

Trail ! – Van Mexico naar Canada

 Auteur: Ad van Berkel  ISBN: 9789087596255  Pagina's: 266  Tags: boeknoord amerikaWandelen |
 Beschrijving:

Het onderweg zijn, onderdeel zijn van de natuur, vertrouwend op jezelf en het weinige wat er in je rugzak zit. Dat zijn de basiselementen van een lange wandeltocht maar eigenlijk ook van het leven zelf. Dat is de bovendrijvende gedachte die Ad beschrijft in dit boek. Geen hoogdravende of zweverige boodschap maar een beschrijving van het beleven zonder opsmuk van een tocht die zijn leven veranderde.

Al heeft hij vele andere tochten ondernomen, deze, op de Pacific Crest trail, was de mooiste en ingrijpendste. Deze trail verbindt, over een afstand van 4265 km., de Mexicaanse – met de Canadese grens. Maar dan over de toppen van alle gebergten die op de route liggen en door de wildernis gebieden die Amerika in het westen nog steeds rijk is.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

TravelTon
Average rating:  
 0 reviews

Other Books From - * Noord Amerika

No Image Available Figuren in een landschap * Afrika, * Noord Amerika, * Zuid Amerika Paul Theroux 
No Image Available Van polder tot Rockies * Noord Amerika Larita Gerrissen
No Image Available Beatland * Noord Amerika Frank Albers
No Image Available Greatest hits * Europa, * Noord Amerika P.F. Thomese
No Image Available Koning van de Yukon * Noord Amerika, Zeil-boot Adam Weymouth
No Image Available Onvergetelijk * Azië, * Noord Amerika, - Verhalenbundel Herbert Paulzen
No Image Available Basa-Basi * Australië/Oceanië, * Azië, * Noord Amerika Corrie Bos & Marion Hakemulder
No Image Available Avontuurlijk Cuba * Noord Amerika, Auto - Camper Digna Mielard
No Image Available Over het dak van Amerika * Noord Amerika Wout Overbeeke
No Image Available Te voet de wereld rond * Afrika, * Australië/Oceanië, * Europa, * Noord Amerika, Wandelen / hiken Ffyona Campbell

About the author

[books_gallery_author author="Ad van Berkel"]  Terug